ГОЛОВНА   Новини   ПРО ПРОЕКТ   РЕДАКЦIЯ   КОНТАКТИ  
Почтовая форма

Ссылки:

Официальный сайт Русской Православной Церкви / Патриархия.ru

Наши банеры:

Помісний Собор Руської Православної Церкви

Список учасників

Згідно з рішенням Священного Синоду від 10 грудня 2008 року в Москві з 27 по 29 січня 2009 року пройде Помісний Собор, на якому буде обраний новий Предстоятель Руської Православної Церкви. Список учасників Помісного Собору публікується нижче (публікація оновлюється).

I

Постійні члени Священного Синоду Руської Православної Церкви

Місцеблюститель Патріаршого престолу, митрополит Смоленський і Калінінградський Кирил

Митрополит Київський і всієї України Володимир

Митрополит Санкт-Петербурзький і Ладозький Володимир

Митрополит Мінський і Слуцький Філарет

Митрополит Крутицький і Коломенський Ювеналій

Митрополит Калузький і Боровський Климент

Митрополит Кишинівський і всієї Молдавії Володимир

Керівники Синодальних установ

Митрополит Калузький і Боровський Климент, керуючий справами Московської Патріархії

Митрополит Смоленський і Калінінградський Кирил, голова Відділу зовнішніх церковних зв’язків

Протоієрей Володимир Силов’єв, голова Видавничої Ради

Архієпископ Верейський Євгеній, голова Навчального комітету

Архімандрит Іоанн( Економцев), голова Відділу релігійної освіти і катехизації

Митрополит Воронезький і Борисоглібський Сергій, голова Відділу з церковної благодійності та соціального служіння

Архієпископ Бєлгородський і Старооскольський Іоанн, голова місіонерського відділу

Протоієрей Димитрій Смирнов, голова Відділу по взаємодії зі Збройними Силами та правоохоронними установами

Архієпископ Костромський і Галицький Олександр, Голова Відділу у справах молоді

Ректори духовних академій та ПСТГУ

Архієпископ Верейський Євгеній, ректор Московської духовної академії і семінарії

Єпископ Гатчинський Амвросій, ректор Санкт-Петербурзької духовної академії і семінарії

Архієпископ Бориспільський Антоній, ректор Київської духовної академії і семінарії

Ігумен Іоасаф (Морза), ректор Мінської духовної академії та семінарії

Митрополит Кишинівський і всієї Молдови Володимир, ректор Кишинівської духовної академії і семінарії

Протоієрей Володимир Воробйов, ректор Православного Свято-Тихонівського гуманітарного університету

Протоієрей Віктор Бедь, ректор Ужгородської української богословської академії імені свв. Кирила і Мефодія

Від духовних семінарій

Протоієрей Володимир Чувікін, ректор Перервінської духовної семінарії

Архімандрит Серафим (Раковський), ректор Одеської духовної семінарії

Ігумен Філарет (Сковородін), проректор з навчальної роботи Тобольської духовної семінарії

Ігумен Петро (Путієв), викладач Хабаровської духовної семінарії

Протоієрей Ростислав Снєгирьов, викладач Калузької духовної семінарії

Від чоловічих ставропігійних монастирів

Намісники в єпископському сані

Єпископ Сергієво-Посадський Феогност, вікарій Московської єпархії, намісник Свято-Троїцької Сергієвої Лаври

Єпископ Троїцький Панкратій, вікарій Московської єпархії, намісник Спасо-Преображенського Валаамського монастиря

Архієпископ Орехово-Зуєвський Олексій, вікарій Московської єпархії, намісник Новоспаського монастиря

Єпископ Люберецький Веніамін, вікарій Московської єпархії, намісник Ніколо-Угреського монастиря

Від жіночих ставропігійних монастирів

Ігуменія Варвара (Трофимова), настоятелька Свято-Успенського Пюхтицького монастиря

Ігуменія Георгія (Щукіна), настоятельнца Горненського монастиря

Ігуменія Філарета (Смирнова), настоятельнца подвір’я Свято-Успенського Пюхтіцкого монастиря в Москві

Ігуменія Серафима (Волошина), настоятелька Іоаннівського монастиря (Санкт-Петербург)

Ігуменія Рафаїла (Хільчук), настоятелька Свято-Троїцького Корецького монастиря

Від Руської Духовної місії в Єрусалимі

Архімандрит Тихон( Зайцев), начальник Руської Духовної місії в Єрусалимі

Члени комісії з підготовки Помісного Собору Руської Православної Церкви

Місцеблюститель Патріаршого престолу митрополит Смоленський і Калінінградський Кирил, голова Комісії

Митрополит Київський і всієї України Володимир

Митрополит Санкт-Петербурзький і Ладозький Володимир

Митрополит Мінський і Слуцький, екзарх всієї Білорусі Філарет

Митрополит Крутицький і Коломенський Ювеналій

Митрополит Калузький і Боровський Климент, керуючий справами Московської Патріархії, секретар Комісії

Митрополит Кишинівський і всієї Молдови Володимир

Митрополит Східно-Американський і Нью-Йоркський Іларіон

Архієпископ Берлінсько-Німецький і Великобританський Марк

Архієпископ Істринський Арсеній

Архієпископ Верейский Євгеній

Архієпископ Білоцерківський і Богуславський Митрофан

Архієпископ Ставропольський і Владикавказький Феофан

Єпископ Віденський і Австрійський Іларіон

Єпископ Єгор’євський Марк

Єпископ Бронницький Феофілакт

Єпископ Шатурський Никодим

Протоієрей Володимир Диваков, завідувач канцелярії Московської Патріархії

Протоієрей Михайло Рязанцев, ключар кафедрального соборного Храму Христа Спасителя

Протоієрей Олександр Абрамов, керівник служби протокольного забезпечення заходів Московської Патріархії

Протоієрей Володимир Силов’єв, голова Видавничої Ради

Протоієрей Всеволод Чаплін, заступник голови Відділу зовнішніх церковних зв’язків Московського Патріархату

Протоієрей Владислав Ципін, професор Московської духовної академії і семінарії

Протоієрей Миколай Балашов, секретар відділу зовнішніх церковних зв’язків Московського Патріархату з міжправославних відносин

Священик Георгій Рябих, в. о. секретаря Відділу зовнішніх церковних зв’язків Московського Патріархату по взаєминах Церкви і суспільства

Ієромонах Сава (Тутунов), викладач Московської духовної академії і семінарії

Протодиякон Володимир Назаркін, помічник голови ВЗЦЗ

Пархаєв Євген Олексійович, директор художньо-виробничого підприємства «Софріно»

Дерюжкіна Наталія Олександрівна, головний бухгалтер Московської Патріархії

II

Делегати від єпархій

РОСІЯ

Московська (міська) єпархія

Архієпископ Істринський Арсеній, вікарій Московської єпархії

Архієпископ Орехово-Зуєвський Олексій, вікарій Московської єпархії, намісник Новоспаського монастиря

Єпископ Домодєдовський Євтихій, вікарій Московської єпархії

Єпископ Красногорський Сава, вікарій Московської єпархії

Єпископ Дмитровський Олександр, вікарій Московської єпархії

Єпископ Сергієво-Посадський Феогност, вікарій Московської єпархії, намісник Свято-Троїцької Сергієвої Лаври

Єпископ Люберецький Веніамін, вікарій Московської єпархії, намісник Ніколо-Угрешського монастиря

Єпископ Єгор’євський Марк, вікарій Московської єпархії

Єпископ Троїцький Панкратій, вікарій Московської єпархії, намісник Спасо-Преображенського Валаамського монастиря

Єпископ Шатурський Никодим, вікарій Московської єпархії

1. Протоієрей Леонід Васильович Ролдугін, настоятель храму Різдва Христового в Ізмайлові, благочинний храмів Преображенського округу м. Москви

2. Ігумен Дамаскін (Орловський Володимир Олександрович), клірик храму Покрови Пресвятої Богородиці на Лищиковій горі, член Синодальної комісії з канонізації святих

3. Пальців Михайло Олександрович, ректор Московської медичної академії імені Сеченова, староста храму Архангела Михайла при клініках на Дівочому полі

Московська (обласна) єпархія

Митрополит Крутицький і Коломенський Ювеналій

Архієпископ Можайський Григорій, вікарій Московської єпархії

Єпископ Відновський Тихон, вікарій Московської єпархії

Єпископ Серпуховський Роман, вікарій Московської єпархії

1. Протоієрей Олександр Ганаба, секретар Московського єпархіального управління, настоятель Троїцького собору м. Подольська Московської області

2. Ігуменя Маргарита (Феоктистова Олена Юріївна), настоятелька Богородице-Смоленського Новодівичого монастиря м. Москви

3. Степанов Валерій Олександрович, проректор Коломенської духовної семінарії з навчальної частини

Абаканська і Кизильська

Єпископ Абаканський і Кизилський Іонафан

1. Протоієрей Сергій Володимирович Тимонов, секретар єпархіального управління, настоятель Спасо-Преображенського кафедрального собору м. Абакана

2. Ієромонах Лазар (Казанцев Геннадій Федорович), благочинний храмів Північного округу, настоятель Михаїло-Архангельського храму в сел. Шира

3. Кічеєв Борис Миколайович, юрист, ктитор Знам’янського храму-каплиці в м. Абакані

Анадирська

1. Священик Костянтин Михайлович Боровицький, настоятель храму св. прор. Ілії с. Кепервеєм Чукотського АО

2. Монахиня Серафима (Кудлай Оксана Федорівна)

3. Дєдова Ілона Миколаївна. парафіянка Свято-Троїцького кафедрального собору м. Анадиру

Архангельська

Єпископ Архангельський і Холмогорський Тихон

1. Протоієрей Вадим Володимирович Антипін, секретар Єпархіальної ради, настоятель Всіхсвятського храму м. Архангельська

2. Архімандрит Трифон (Плотніков Віктор Леонідович), настоятель Свято-Троїцького Антонієво-Сийського чоловічого монастиря

3. Волохов Сергій Петрович, прес-секретар Архангельського єпархіального управління

Астраханська

Архієпископ Астраханський і Єнотаєвський Іона

1. Протоієрей Михайло Михайлович Пристая, секретар Астрахансько-Єнотаєвської єпархії, настоятель Покровського кафедрального собору м. Астрахані

2. Ігумен Петро (Барбашов Костянтин Олександрович), намісник Іоанно-Предтеченського чоловічого монастиря м. Астрахані

3. Додон Анатолій Гаврилович, директор філії ФКП «Росгосцирк» «Астраханський державний цирк»

Барнаульська

Єпископ Барнаульський і Алтайський Максим

1. Ієрей Юрій Олександрович Крейдун, настоятель Іоанно-Богословської Церкви м. Барнаул

2. Черниця Клавдія (Кремльова Валентина Юхимівна), настоятелька Знам’янського жіночого монастиря м. Барнаул

3. Нижегородцев Юрій Михайлович, голова АТ МОФ «Вознесіння» м. Барнаул

Бєлгородська

Архієпископ Бєлгородський і Старооскольський Іоанн

1. Протоієрей Олег Миколайович Кобець, настоятель Преображенського кафедрального собору м. Бєлгорода, благочинний 1-го Бєлгородського округу

2. Ієромонах Агафангел (Бєлих Олег Володимирович), викладач Білгородської православної духовної семінарії, насельник Свято-Троїцького чоловічого монастиря с. Холки Чорнянського району

3. Старіков Віталій Олексійович, автор і ведучий православних телепрограм Бєлгородського державного телебачення, прихожанин Смоленського собору м. Бєлгорода

Біробіджанська

Єпископ Біробіджанський і Кульдурський Йосип

1. Ігумен Інокентій (Косарихін Юрій Іванович), секретар Біробіджанського єпархіального управління, настоятель Благовіщенського кафедрального собору м. Біробіджана

2. Черниця Анастасія (Іванченко Ганна Юріївна), настоятелька жіночого монастиря в ім’я свт. Інокентія, митрополита Московського, в с. Роздольне Біробіджанського району ЄАО

3. Зубарєв Костянтин Олександрович, голова регіональної громадської організації «Православний молодіжний центр “Преображення”» ЄАО, м. Біробіджан

Благовіщенська

Архієпископ Благовіщенський і Тиндинський Гавриїл

1. Ієрей Валерій Юрійович Сирцов

2. Ієродиякон Сава (Крістінін В’ячеслав Володимирович)

3. Брусов Микола Миколайович

Брянська

Єпископ Брянський і Севський Феофілакт

1. Протоієрей Павло Сергійович Чикалін, настоятель храму на честь Преображення Господнього (Спасо-Гробівського) м. Брянська

2. Ігуменя Сергія (Єжикова Уляна Іванівна), настоятелька Петро-Павловського жіночого монастиря м. Брянська

3. Артюхов Олексій Олексійович, заступник начальника митного поста МАПП «Троєбортне» Брянської області

Владивостоцька

Архієпископ Владивостоцький і Приморський Веніамін

Єпископ Уссурійський Сергій, вікарій Владивостоцької єпархії

1. Архімандрит Інокентій (Третьяков Станіслав Анатолійович), настоятель храму Покрови Пресвятої Богородиці м. Уссурійська

2. Ігумен Василь (Кулаков Аркадій Юрійович), намісник Свято-Троїцького Миколаївського чоловічого монастиря п. Гірські Ключі

3. Бєлоброва Лариса Дмитрівна, член Опікунської ради православної гімназії м. Владивостока

Володимирська

Архієпископ Володимирський і Суздальський Євлогій

1. Протоієрей Володимир Михайлович Трухачов, настоятель Свято-Троїцької парафії с. Арбузове Собинського району

2. Архімандрит Ніл (Сичов Андрій Миколайович), намісник Богородице-Різдвяного чоловічого монастиря м. Володимира

3. Трофимов Олександр Миколайович, єпархіальний архітектор

Волгоградська

Митрополит Волгоградський і Камишинський Герман

1. Протоієрей Анатолій Михайлович Карпець, благочинний, настоятель Михаїло-Архангельської парафії м. Котово

2. Ігумен Єлисей (Фомкін Олександр Євгенович), намісник Свято-Троїцького чоловічого монастиря с. Кам’яний Брід Ольховського району, настоятель Іоанно-Кронштадтського приходу м. Волгограда

3. Вікулін Микола Григорович, голова Парафіяльної ради храму Всіх Святих на Мамаєвому кургані м. Волгограда, голова Парафіяльної ради Воскресенського храму п. Новожитненський

Вологодська

Архієпископ Вологодський і Великоустюжський Максиміліан

1. Протоієрей Ігор Вікторович Шаршаков, настоятель парафії храму свт. Миколая на Глинках м. Вологди

2. Ігумен Діонісій (Воздвиженський Дмитро Миколайович), намісник Спасо – Прилуцького Димитрієва чоловічого монастиря м. Вологди

3. Федченко Лариса Віталіївна, голова Парафіяльної ради парафії храму Різдва Христового м. Череповця

Воронезька

Митрополит Воронезький і Борисоглібський Сергій

1. Архімандрит Андрій (Тарасов Андрій Сергійович), секретар єпархії, настоятель Покровського кафедрального собору

2. Ігуменя Варвара (Сажнева Зоя Федорівна), настоятелька Олексієво-Акатового жіночого монастиря м. Воронежа

3. Макєєв Микола Володимирович, проректор з навчальної роботи Воронезької духовної семінарії

Вятська

Митрополит Вятський і Слобідський Хрисанф

1. Диякон Михайло Вікторович Казаковцев, керівник інформаційно-видавничого відділу, референт В’ятської єпархії, клірик Свято-Успенського кафедрального собору м. Кірова (В’ятки)

2. Ієромонах Данило (Кузнєцов Семен Олегович), благочинний Омутнінського округу В’ятської єпархії, настоятель Олександро-Невського храму м. Омутнінська

3. Тартишев Євген Ананійович, регент Архієрейського хору Свято-Успенського кафедрального собору м. Кірова (В’ятки)

Єкатеринбурзька

Архієпископ Єкатеринбурзький і Верхотурський Вікентій

1. Протоієрей Володимир Миколайович Зязєв, настоятель парафії в ім’я Різдва Христового м. Єкатеринбурга

2. Ігумен Феодосій (Гажу Сергій Михайлович), намісник чоловічого монастиря в ім’я Царствених страстотерпців (в урочищі Ганіна Яма) м. Єкатеринбурга

3. Шевченко Олена Анатоліївна, голова Парафіяльної ради парафії в ім’я Різдва Христового м. Єкатеринбурга

Катеринодарська

Митрополит Катеринодарський і Кубанський Ісидор

Єпископ Єйський Тихон, вікарій Катеринодарської єпархії

1. Протоієрей Сергій Олексійович Карпець, благочинний Кримського церковного округу, настоятель Михаїло-Архангельського храму м. Кримська

2. Ієромонах Ісидор (Гахарія Муртазі Ніазович), штатний священик Свято-Георгіївського храму м. Краснодара

3. Чепель Михайло Іванович, парафіянин Свято-Нікольського храму м. Єйська, Голова благодійного фонду святителя Миколая Чудотворця

Іваново-Вознесенська

Єпископ Іваново-Вознесенський і Кінешемський Йосип

1. Протоієрей Петро Корнійович Косянчук, настоятель Воскресенського храму м. Вічуга та Введенського храму п. Філісово Родниковського району, благочинний 9-го благочинницького округу, голова єпархіальної дисциплінарної комісії, член єпархіального суду

2. Ігуменя Ольга (Соколова Надія Миколаївна), настоятелька Свято-Успенського жіночого монастиря, директор Православної жіночої гімназії-пансіону на честь Святої великої княгині Руської Ольги, заслужений вчитель РФ

3. Іванов Валерій Вікторович, голова Громадської палати Івановської області

Іжевська

Митрополит Іжевський і Удмуртський Миколай

1. Протоієрей Віктор Григорович Костенков, заступник настоятеля Свято-Михайлівського собору м. Іжевська

2. Фомін Юрій Віталійович, заступник комірника Іжевського єпархіального управління

Іркутська

Архієпископ Іркутський і Ангарський Вадим

1. Ігумен Максиміліан (Клюєв Максим Валерійович), секретар Іркутської єпархії

2. Черниця Євдокія (Щегорська Ірина Олександрівна), насельниця Знам’янського жіночого єпархіального монастиря м. Іркутська

3. Лутаєнко Михайло Борисович, іконописець, парафіянин Знам’янського собору м. Іркутська

Йошкар-Олинська

Архієпископ Йошкар-Олінський і Марійський Іоанн

1. Протоієрей Сергій Павлович Філонов, секретар єпархії

2. Архімандрит Давид (Корабльов Сергій Миколайович), намісник Богородице-Сергієвої пустелі чоловічого монастиря

3. Герасимова Лідія Леонідівна, співробітник відділу освіти єпархії

Казанська

Архієпископ Казанський і Татарстанський Анастасій

1. Протоієрей Іоанн Петрович Антипов, благочинний, настоятель Троїцького храму м. Леніногорська

2. Ігумен Гліб (Владимиров Гліб Вадимович), намісник Свято-Вознесенського Макар’ївського чоловічого монастиря

3. Камалетдінов Едуард Рафаїлович, голова Парафіяльної ради парафії прп. Сергія Радонезького м. Казані

Калузька

Митрополит Калузький і Боровський Климент

Архієпископ Людиновський Георгій, вікарій Калузької єпархії

1. Протоієрей Андрій Володимирович Лобашинський, благочинний 4-го округу, настоятель храму на честь Покрови Богородиці в с. Каріжа Малоярославецького району

2. Архімандрит Донат (Петенков Віктор Федорович), голова єпархіальної комісії із взаємодії з установами Міністерств оборони, внутрішніх справ і юстиції на території Калузької області, голова Парафіяльної ради храму на честь свв. Жен-Мироносиць у м. Калузі

3. Богомолова Марина Вікторівна, співробітник єпархіального інформаційно-видавничого центру, редактор Православної молодіжної газети «Віра молодих»

Кемеровська

Єпископ Кемеровський і Новокузнецький Аристарх

1. Протоієрей Димитрій Михайлович Мошкін, секретар Кемеровського єпархіального управління

2. Ігумен Пімен (Саприкін Євгеній Васильович), настоятель Свято-Пантелеімонівського чоловічого монастиря с. Безруково

3. Павлюк Іван Васильович, юрисконсульт Кемеровського єпархіального управління

Костромська

Архієпископ Костромський і Галицький Олександр

1. Ієрей Андрій Олександрович Казарін, секретар Єпархіальної ради Костромської єпархії

2. Ігуменя Олексія (Ремізова Антоніна Павлівна), настоятелька Троїце-Сипанова Пахомієво-Нерехтського жіночого монастиря

3. Олег Миколайович Овчинніков, секретар Костромського єпархіального управління

Красноярська

Архієпископ Красноярський і Єнісейський Антоній

1. Протоієрей Євгеній Григорович Фролов, благочинний Агінського благочиння

2. Ігумен Нектарій (Селезньов Миколай Васильович), намісник Свято-Успенського чоловічого монастиря м. Красноярська

3. Фокін Володимир Олександрович, головний лікар 20-ї міської лікарні м. Красноярська

Курганська

Архієпископ Курганський і Шадринський Костянтин

1. Протоієрей Миколай Степанович Чирков, настоятель Богоявленської парафія м. Курган

2. Ігумен Варнава (Авер’янов Станіслав Анатолійович), намісник Свято-Успенського Далматівського чоловічого монастиря

3. Читець Павлюченко Костянтин Сергійович, особистий секретар керуючого Курганською єпархією

Курська

Архієпископ Курський і Рильський Герман

1. Протоієрей Василь Феодосійович Жданов, настоятель Нікольського храму с. Зуївка, благочинний Солнцевського церковного округу Курської єпархії

2. Ігумен Веніамін (Корольов Віктор Анатолійович), намісник Курської-Корінної Різдва Пресвятої Богородиці чоловічої пустелі

3. Шаповалов Олександр Ігорович, парафіянин Сергієво-Казанського собору м. Курська

Липецька

Єпископ Липецький і Єлецький Никон

1. Протоієрей Василь Олексійович Більчук, настоятель Христо-Різдвяного кафедрального собору м. Липецька, секретар Липецької єпархії

2. Архімандрит Йосип (Пальчиков Петро Михайлович), духівник Свято-Дмитрівського Троскуровського Іларіонівського жіночого монастиря

3. Коняєва Галина Іванівна, зав. відділенням ендокринології Липецької обласної клінічної лікарні

Магаданська

Єпископ Магаданський і Синьогірський Гурій

1. Протоієрей Сергій Леонідович Барицький, секретар єпархії, настоятель кафедрального собору Зішестя Святого Духа на апостолів

2. Ігуменя Софія (Анна Миколаївна Постельняк), настоятелька Покровського жіночого монастиря

3. Рижов Станіслав Павлович, член Союзу журналістів РФ, головний редактор міської газети «Вечірній Магадан», редактор єпархіальної газети «Колимська лампада», викладач недільної школи для дорослих, читець

Майкопська

Архієпископ Майкопський і Адигейський Пантелеімон

1. Протоієрей Геннадій Борисович Макаренко, настоятель Троїцького кафедрального собору м. Майкопа

2. Ігумен Герасим (Буняєв Олександр Миколайович), настоятель Свято-Михаїло-Афонської Закубанської пустелі х. Перемога Майкопського району

3. Биков Андрій Юрійович, Почесний громадянин м. Майкопа

Мурманська

Архієпископ Мурманський і Мончегорський Симон

1. Протоієрей Іоанн Васильович Баюр, благочинний, настоятель Вознесенського кафедрального собору м. Мончегорська

2. Ієромонах Геронтій (Чудневич Геннадій Михайлович), насельник Трифонов-Печенгського чоловічого монастиря

3. Большакова Надія Павлівна, прихожанка Покровської церкви п. Ревди, відповідальний редактор єпархіальної газети

Нижегородська

Архієпископ Нижегородський і Арзамаський Георгій

1. Протоієрей Ігор Олексійович Пономарьов, секретар Нижегородської єпархії

2. Ігуменя Сергія (Конкова Олександра Георгіївна), настоятелька Свято-Троїцького Серафимо-Дівєєвського жіночого монастиря

3. Поляков Микола Феодорович, Керівник УФНС РФ по Нижегородській області, ктитор храму Різдва Пресвятої Богородиці с. Катунки Чкаловського району Нижегородської області

Новгородська

Архієпископ Новгородський і Староруський Лев

1. Протоієрей Ігор Миколайович Бєловенцев, благочинний Новгородського округу, настоятель Покровського собору м. Великого Новгорода

2. Ігуменія Олексія (Симдянкіна Анна Вікторівна), настоятелька Спаса-Преображенського Варлаама-Хутинського жіночого монастиря

3. Григор’єва Наталія Василівна, член парафіяльної ради Софійського кафедрального собору м. Великого Новгорода

Новосибірська

Архієпископ Новосибірський і Бердський Тихон

1. Протоієрей Олександр Володимирович Новопашин, настоятель собору в ім’я св. Олександра Невського м. Новосибірська

2. Ігумен Артемій (Снігур Олександр Миколайович), намісник Михаїло-Архангельського єпархіального чоловічого монастиря с. Козиха Ординського району Новосибірської області

3. Панін Леонід Григорович, декан гуманітарного факультету Новосибірського державного університету, парафіянин храму на честь Всіх Святих, щ в землі Руській просіяли, м Новосибірська

Омська

Митрополит Омський і Тарський Феодосій

1. Протоієрей Михайло Михайлович Вівчар, благочинний Омського округу Омсько-Тарської єпархії, настоятель Свято-Нікольського собору м. Омська

2. Ігумен Серафим (Максимов), благочинний церков Саргатського району Омської області, настоятель Свято-Нікольського чоловічого монастиря

3. Віктор Степанович Баженов, виконавчий директор фонду відтворення пам’ятки історії та культури Омської області Успенського кафедрального собору

Оренбурзька

Митрополит Оренбурзький і Бузулуцький Валентин

1. Ігумен Симеон (Холодков Олег Анатолійович), настоятель собору апп. Петра і Павла м. Новотроїцька

2. Черниця Пантелеімона (Кривенкова Валентина Іванівна), настоятелька Свято-Тихвинського Богородицького жіночого монастиря м. Бузулука

3. Пилипчук Євген Васильович, голова Парафіяльної ради храму Архістратига Божого Михаїла с. Архангелівка, Оренбурзького району

Орловська

Єпископ Орловський і Лівенський Ієронім

1. Ієрей Олексій Федорович Власов, настоятель Архієрейського подвір’я при храмі Іверської ікони Божої Матері м. Орла

2. Ієромонах Олександр (Маслов Віктор Володимирович), намісник Свято-Духова чоловічого монастиря с. Задушне Новосільського району Орловської області

3. Бурлаков Віктор Вікторович, старший іподиякон-референт

Пензенська

Архієпископ Пензенський і Кузнецький Філарет

1. Протоієрей Олексій Петрович Попков, духівник Пензенської єпархії, священик Успенського кафедрального собору м. Пензи

2. Архімандрит Тит (Бородін Олександр Михайлович), благочинний монастирів Пензенської єпархії, намісник Нижнеломовського Казансько-Богородицького чоловічого монастиря

3. Шалаєв Сергій Васильович, парафіянин Успенського кафедрального собору м. Пензи

Пермська

Єпископ Пермський і Солікамський Іринарх

1. Ієрей Андрій Володимирович Петров, проректор Пермського духовного училища з навчальної роботи

2. Ігумен Варфоломій (Сибіряков Сергій Рудольфович), намісник Свято-Троїце-Стефанова чоловічого монастиря

3. Гоголін Миколай Олександрович, проректор Пермського духовного училища з виховної роботи

Петрозаводська

Архієпископ Петрозаводський і Карельський Мануїл

1. Протоієрей Олег Михайлович Скляров, намісник Хрестовоздвиженського собору м. Петрозаводська

2. Ієромонах Тит (Буканов Дмитро Анатолійович), в. о. намісника Митрофаніївської пустелі

3. Шеверталов Віктор Іванович, помічник правлячого архієрея

Петропавлівська

Архієпископ Петропавлівський і Камчатський Ігнатій

1. Ієрей Ярослав Степанович Левко, настоятель храму святих апостолів Петра і Павла

2. Ієромонах Антоній (Олексій В’ячеславович Жуков), намісник чоловічого Свято-Пантелеімонова монастиря

3. Неверова Мар’яна Сергіївна, керівник відділу освіти Петропавлівської та Камчатської єпархії

Псковська

Митрополит Псковський і Великолуцький Євсевій

1. Архімандрит Тихон (Секретарьов Олексій Миколайович), намісник Свято-Успенського Псково-Печерського монастиря

2. Протоієрей Муханов Іоанн Олександрович, настоятель Свято-Троїцького кафедрального собору м. Пскова

3. Мартиненко Галина Іванівна, головний бухгалтер Свято-Троїцького кафедрального собору

Ростовська

Архієпископ Ростовський і Новочеркаський Пантелеімон

1. Протоієрей Олексій Іванович Демидов, настоятель Вознесенського приходу м. Батайська Ростовської області

2. Ігумен Макарій (Зеленков Максим Анатолійович), намісник Свято-Донського Старочеркаського чоловічого монастиря

3. Саввіді Іван Гнатович, голова Опікунської ради Благодійного фонду «Православний Дон»

Рязанська

Архієпископ Рязанський і Касимовський Павло

1. Протоієрей Микола Олексійович Сорокін, настоятель Борисо-Глібського собору м. Рязані

2. Архімандрит Андрій (Крехов Віктор Григорович), намісник Свято-Троїцького чоловічого монастиря м. Рязані

3. Бугаєвський Олександр Володимирович, завідувач майновим відділом Рязанської єпархії

Самарська

Архієпископ Самарський і Сизранський Сергій

1. Протоієрей Димитрій Юрійович Лескін, настоятель Архієрейського подвір’я, директор Православної класичної гімназії м. Тольятті

2. Ігуменя Іоанна (Капітанцева Людмила Іллівна), настоятелька Іверського жіночого монастиря м. Самари

3. Сивіркін Дмитро Вадимович, депутат Самарської губернської думи, голова регіонального громадського руху «Самара Православна»

Санкт-Петербурзька

Митрополит Санкт-Петербурзький і Ладозький Володимир

Єпископ Петергофський Маркелл, вікарій Санкт-Петербурзької єпархії

1. Протоієрей Сергій Іванович Куксевич, особистий секретар митрополита Санкт-Петербурзького і Ладозького

2. Архімандрит Назарій (Лавриненко Миколай Олексійович), намісник Свято-Троїцької Олександро-Невської лаври м. Санкт-Петербурга, благочинний монастирів і монастирських подвір’їв Санкт-Петербурзької єпархії

3. Судоса Іван Миколайович, начальник Протокольного відділу Санкт-Петербурзької єпархії

Саранська

Архієпископ Саранський і Мордовський Варсонофій

1. Протоієрей Геннадій Олексійович Позоров, голова господарського відділу єпархії, настоятель Різдво-Богородичного храму м. Рузаївка

2. Архімандрит Варнава (Сафонов Василь Олексійович), намісник Різдво-Богородичного Санаксарського монастиря

3. Єрмошкін Павло Петрович, референт Саранського єпархіального управління

Саратовська

Єпископ Саратовський і Вольський Лонгін

1. Протоієрей Олексій Юрійович Земцов, благочинний Вольського і Північного округів Саратовської єпархії, настоятель Благовіщенського собору м. Вольська

2. Ігумен Євфимій (Мітрюков Петро Михайлович), секретар Саратовського єпархіального управління, настоятель Архієрейського подвір’я-храму в ім’я преподобного Серафима Саровського м. Саратова

3. Ворніков Дмитро Васильович, директор ФГУП «Учхоз Муммовське» Російського державного аграрного університету МСХА ім. К. А. Тімірязєва, ктитор храму на честь Різдва Пресвятої Богородиці с. Єршівка Аткарського району

Симбірська

Архієпископ Симбірський і Мелекеський Прокл

1. Протоієрей Віктор Федорович Казанцев, духівник єпархії, настоятель храму Преображення Господнього м. Димитровграда

2. Ігумен Філарет (Коньков В’ячеслав Вікторович), намісник Свято-Богородице-Казанської Жадовської пустелі чоловічого монастиря п. Самородки Баришського району Ульяновської області

3. Батраков Олексій Миколайович, парафіянин Неопалимівського кафедрального собору м. Ульяновська

Смоленська і Калінінградська

Митрополит Смоленський і Калінінградський Кирил

Єпископ Балтійський Серафим, вікарій Смоленської єпархії

Єпископ В’яземський Ігнатій, вікарій Смоленської єпархії

1. Архімандрит Антоній (Мезенцов Олександр Григорович), настоятель Свято-Троїцького Герасимо-Болдинського монастиря

2. Протоієрей Мар’ян Семенович Позунь, настоятель храму Різдва Пресвятої Богородиці м. Калінінграда, секретар єпархії

3. Полянська Олена Василівна, ректор Смоленського між’єпархіального православного духовного училища

Ставропольська і Владикавказька

Архієпископ Ставропольський і Владикавказький Феофан

1. Архімандрит Роман (Лукін Олексій Олександрович), проректор Ставропольської духовної семінарії, намісник кафедрального собору святого апостола Андрія Первозванного м. Ставрополя

2. Архімандрит Антоній (Данилов Анатолій Васильович), намісник Аланського Свято-Успенського чоловічого монастиря

3. Бронський Євген Ігорович, викладач Ставропольської духовної семінарії

Сиктивкарська

Єпископ Сиктивкарський і Воркутинський Питирим

1. Диякон Віталій Миколайович Поліщук, штатний диякон Свято-Стефанівського кафедрального собору м. Сиктивкара

2. Ігумен Філіп (Філіппов Віталій Олексійович), секретар єпархії, настоятель Свято-Казанського храму м. Сиктивкара

3. Приїдітіс Андріан Артурович, приватний підприємець, парафіянин Свято-Стефанівського кафедрального собору м. Сиктивкара

Тамбовська

Єпископ Тамбовський і Мічурінський Феодосій

1. Протоієрей Миколай Іванович Засипкін, настоятель Петропавлівського храму м. Тамбова

2. Черниця Тавіфа (Ковилова Ніна Павлівна), настоятелька Вознесенського жіночого монастиря м. Тамбова

3. Ковилова Олена Володимирівна, завідуюча канцелярією Тамбовської єпархії

Тверська

Архієпископ Тверський і Кашинський Віктор

1. Протоієрей Василь Петрович Киричук, настоятель Богоявленського собору м. Вишнього Волочка

2. Архімандрит Адріан (Ульянов Олександр Михайлович), намісник Архієрейського подвір’я Вознесенського собору м Твері

3. Степанов Вадим Валерійович, голова правління Тверського регіонального відділення міжрегіональної молодіжної морально-просвітницької громадської організації «православна молодь»

Тобольська і Тюменська

Архієпископ Тобольський і Тюменський Димитрій

1. Протоієрей Олексій Олександрович Петров, секретар єпархіального управління

2. Ігумен Гермоген (Сірий Володимир Іванович), намісник Абалакського Знам’янського монастиря

3. Перов Олександр Миколайович, голова Парафіяльної ради парафії на честь св.вмч. Георгія Побідоносця, сел. Войновка м. Тюмені

Томська

Архієпископ Томський і Асиновський Ростислав

1. Протодиякон Володимир Михайлович Марков, штатний диякон Петропавлівського собору м. Томська

2. Ігумен Силуан (В’юров Олександр Анатолійович), намісник Богородице-Олексієвського чоловічого монастиря м. Томська

3. Аванесов Сергій Сергійович, викладач Томської духовної семінарії, професор Томського державного університету

Тульська

Архієпископ Тульський і Белевський Олексій

1. Протоієрей Лев Павлович Махно, настоятель храмів Благовіщенського і Дванадцятиапостольського м. Тули, завідувач кафедри теології Тульського держуніверститету

2. Архімандрит Лавр (Тимохін Віктор Олексійович), намісник Свято-Успенського монастиря м. Новомосковська

3. Ческидов Іван Володимирович, учень Тульської духовної семінарії

Уфимська

Архієпископ Уфимський і Стерлітамацький Никон

1. Протоієрей Олексій Миколайович Тихонов, настоятель Петропавлівського храму м. Нефтекамськ

2. Архімандрит Миколай (Суботін Василь Олександрович), намісник Успенського чоловічого монастиря

3. Назаренко Валентин Федорович, парафіянин

Хабаровська

Архієпископ Хабаровський і Приамурський Марк

1. Протоієрей Ігор Олександрович Зуєв, ключар парафії св. прпмц. Великої княгині Єлизавети м. Хабаровська

2. Черниця Антонія (Кочубей Людмила Василівна), настоятелька жіночого монастиря святих первоверховних апостолів Петра і Павла с. Петропавлівки

3. Фукалов Володимир Георгійович, парафіянин приходу церкви святителя Інокентія Іркутського м. Хабаровська

Чебоксарська і Чуваська

Митрополит Чебоксарський і Чуваський Варнава

Єпископ Алатирський Саватій, вікарій Чебоксарської єпархії

1. Ієрей Миколай Михайлович Іванов, секретар єпархіального управління, настоятель Покровсько-Татіанінського собору м. Чебоксари

2. Архімандрит Ієронім (Шуригін Віктор Федорович), намісник Свято-Троїцького чоловічого монастиря м. Алатир ЧР

3. Степанов Федір Михайлович, співробітник єпархіального управління

Челябінська

Митрополит Челябінський і Златоустівський Іов

1. Ієрей Олександр Петрович Симора, благочинний Катав-Іванівського Ашинського округу, настоятель Казансько-Предтеченського храму м. Катав-Івановська

2. Ігумен Іоанн (Хісматуллін), клірик Свято-Троїцького храму м. Челябінська, викладач Челябінського духовного училища

3. Суворкін Діонісій Олексійович, секретар єпархії, іподиякон митрополита Іова

Читинська і Забайкальська

Єпископ Читинський і Забайкальський Євстафій

1. Ігумен Димитрій (Єлісєєв Віталій Вікторович)

2. Черниця Антонія (Кожокар Євгенія Олексіївна)

3. Белоногова Олена Миколаївна

Елістинська і Калмицька

Архієпископ Елістинський і Калмицький Зосима

1. Протоієрей Олексій Михайлович Грищенко, секретар єпархії, клірик Казанського кафедрального собору

2. Ієродиякон Герасим (Кудрявцев Валерій Юрійович), клірик Казанського кафедрального собору

3. Клименко Олег Іванович, заступник Голови Уряду РК

Южно-Сахалінська і Курильська

Єпископ Південно-Сахалінський і Курильський Данило

1. Ігумен Парамон (Голубка Федір Михайлович), настоятель Воскресенського кафедрального собору м. Южно-Сахалінська

2. Ігумен Тихон (Доровських Віктор Григорович), секретар єпархіального управління

3. Затулякін Артур (Анатолій) Володимирович, директор ТОВ «Остроліт»

Якутська

Єпископ Якутський і Ленський Зосима

1. Протоієрей Сергій Петрович Богачов, настоятель Казанського храму м. Нерюнгрі, благочинний Південного округу

2. Ігумен Інокентій (Ташкінов Володимир Ілліч), настоятель Троїцького храму м. Мирний, благочинний Західного округу

3. Ларіонов Юрій Вікторович, директор ВАТ «Копір Тех Сервіс»

Ярославська

Архієпископ Ярославський і Ростовський Кирил

1. Архімандрит Веніамін (Лихоманов Миколай Іванович), духівник Ярославської єпархії, настоятель Воскресенського собору м. Тутаєва

2. Ігуменя Варвара (Третяк Олександра Іллівна), настоятелька Свято-Введенського Толзького жіночого монастиря м. Ярославля

3. Корнієнко Костянтин Вікторович, керівник відділу культури Ярославської єпархії

УКРАЇНА

Київська єпархія

Митрополит Київський і всієї України Володимир

Архієпископ Білогородський Миколай, вікарій Київської єпархії

Архієпископ Вишгородський Павло, вікарій митрополита Київського і всієї України Володимира

Архієпископ Почаївський Володимир, вікарій Київської єпархії

Єпископ Макарівський Іларій, вікарій Київської єпархії

Єпископ Яготинський Серафим, вікарій Київської єпархії

Єпископ Переяслав-Хмельницький Олександр, вікарій Київської єпархії, секретар предстоятеля УПЦ

Єпископ Васильківський Пантелеімон, вікарій Київської єпархії

Єпископ Городницький Олександр, вікарій Київської єпархії

1. Протоієрей Василь Русинка, благочинний Києво-Святошинського округу

2. Архімандрит Антоній (Оліферович), благочинний Києво-Печерської Лаври

3. Литвиненко Михайло Семенович, регент митрополичого хору

Олександрійська і Світловодська

Єпископ Олександрійський і Світловодський Антоній

1. Протоієрей Євгеній Жабковський

2. Ігумен Христофор (Лисенко)

3. Маслов Юрій Костянтинович

Білоцерківська і Богуславська

Архієпископ Білоцерківський і Богуславський Митрофан

1. Протоієрей Андрій Пустовгар

2. Архімандрит Никодим (Барановський)

3. Тихоненко Валерій Федорович

Бердянська і Приморська

Єпископ Бердянський і Приморський Єлисей

1. Протоієрей Микола Олексійович Іванченко, благочинний Нововасилівського округу, настоятель храму на честь Володимирської ікони Божої Матері с. Нововасилівка

2. Архімандрит Димитрій (Міхешкін Віктор Іванович), благочинний Куйбишевського округу, настоятель храму в ім’я св.мч. Серафима Чичагова, смт. Комиш-Зоря

3. Пасічник Володимир Семенович, ктитор Свято-Троїцького храму м. Бердянська, голова наглядової ради ВАТ «Бердянський Агротехсервіс»

Вінницька і Могилів-Подільська

Архієпископ Вінницький і Могилів-Подільський Симеон

1. Протоієрей Віталій Голоскевич, клірик Спасо-Преображенського кафедрального собору, кандидат богослов’я, Керівник єпархіального відділу місіонерства і духовної просвіти

2. Ігумен Антоній (Нетребін), настоятель Свято-Усікновенського Лядівського чоловічого монастиря

3. Синіцин Володимир Михайлович, член обласної асоціації православних педагогів, кандидат мистецтвознавчих наук, доцент Вінницького державного педагогічного університету

Володимир-Волинська і Ковельська

Єпископ Володимир-Волинський і Ковельський Никодим

1. Протоієрей Володимир Романович Лисий

2. Ігуменя Стефана (Бандура Валентина Пилипівна)

3. Савченко Валентина Мефодіївна

Горлівська і Слов’янська

Єпископ Горлівський і Слов’янський Митрофан

1. Диякон В’ячеслав Поневін

2. Ігуменя Феодосія (Мельникова)

3. Малицький Андрій Анатолійович

Джанкойська і Роздольненська

Єпископ Джанкойський і Роздольненський Нектарій

1. Протоієрей Петро Іванович Гріга, клірик Свято-Покровського собору м. Джанкой

2. Черниця Миколая (Тицук Галина Михайлівна)

3. Томищ Михайло Юрійович, Паламар Свято-Покровського собору м. Джанкой

Дніпропетровська

Митрополит Дніпропетровський і Павлоградський Іриней

1. Протоієрей Микола Степанович Курдій, настоятель Трьохсвятительського храму м. Дніпропетровська

2. Архімандрит Мефодій (Кривошеєв Михайло Володимирович), настоятель Свято-Миколаївського храму м. Дніпропетровська

3. Ничипорук Микола Олександрович, референт митрополита Іринея

Донецька і Маріупольська

Митрополит Донецький і Маріупольський Іларіон

Єпископ Святогірський Арсеній, вікарій Донецької єпархії

Єпископ Макіївський Варнава, вікарій Донецької єпархії

1. Протодиякон Андрій Чирикало

2. Ігуменя Анна (Морозова)

3. Нусенкіс Віктор Леонідович

Житомирська і Новоград-Волинська

Архієпископ Житомирський і Новоград-Волинський Гурій

1. Архімандрит Олексій (Овсянніков)

2. Ігумен Гавриїл (Вардаєв)

3. Тимчук Василій Степанович

Запорізька і Мелітопольська

Архієпископ Запорізький і Мелітопольський Василій

Єпископ Вільнянський Йосип, вікарій Запорізької єпархії

1. Священик Ігор Рябко

2. Ігуменя Ірина (Скотар)

3. Панченко Олександр Владиславович

Івано-Франківська і Коломийська

Єпископ Івано-Франківський і Коломийський Пантелеімон

1. Протоієрей Ігор Леонідович Коневиченко, клірик Свято-Преображенського храму в м. Івано-Франківську

2. Ієромонах Сергій (Яремцьо Михайло Богданович), насельник Свято-Троїцького монастиря Івано-Франківської єпархії

3. Боєчко Володимир Володимирович, випускник КДС 2008 р.

Кам’янець-Подільська і Городоцька

Архієпископ Кам’янець-Подільський і Городоцький Феодор

1. Протоієрей Олексій Миханчук

2. Чернечих в єпархії немає

3. Тимчук Сергій Артемович

Кіровоградська і Новомиргородська

Єпископ Кіровоградський і Новомиргородський Пантелеімон

1. Протоієрей Петро Сидора

2. Архімандрит Мануїл (Задніпряний)

3. Пойдич Михайло Григорович

Конотопська і Глухівська

Архієпископ Конотопський і Глухівський Лука

1. Протоієрей Олексій Родіонов

2. Інок Євгеній (Куратов)

3. Деркач Андрій Леонідович

Кременчуцька і Лубенська

Єпископ Кременчуцький і Лубенський Володимир

1. Протоієрей Іоанн Іванович Коростиль, духівник єпархії, настоятель Свято-Троїцького храму м. Лубни

2. Ігумен Венедикт (Малета Василь Іванович), намісник Свято-Антонієво-Феодосіївського Потоцького чоловічого монастиря

3. Польщиков Микола Микитович, парафіянин Свято-Антонієво-Феодосіївського Потоцького чоловічого монастиря

Криворізька і Нікопольська

Архієпископ Криворізький і Нікопольський Єфрем

1. Протоієрей Віктор Симонюк, секретар Криворізької єпархії

2. Архімандрит Миколай (Капустін), намісник чоловічого монастиря в ім’я сщмч. Володимира, митрополита Київського

3. Туркін Юрій Федорович, парафіянин Спасо-Преображенського собору

Луганська і Алчевська

Митрополит Луганський і Алчевський Іоанникій

1. Протоієрей Василь Сомик

2. Ігумен Варфоломій (Кузнєцов)

3. Мартиненко Юрій Миколайович

Луцька і Волинська

Митрополит Луцький і Волинський Ніфонт

1. Протоієрей Георгій Шевчук

2. Ігуменя Марія (Шульгач)

3. Федосюк Марія Олексіївна

Львівська і Галицька

Архієпископ Львівський і Галицький Августин

1. Протоієрей Микола Федорович Мандзюк, настоятель Свято-Іівського кафедрального собору в м. Дрогобичі, благочинний Дрогобицького округу

2. Ігуменя Варвара (Щурат-Глуха Василина Степанівна), настоятелька Свято-Преображенського жіночого монастиря у м. Львові

3. Чуйний Володимир Іванович, голова Львівського братства св. апп. Петра і Павла

Мукачівська і Ужгородська

Єпископ Мукачівський і Ужгородський Феодор

1. Протоієрей Феодор Горпиков

2. Ієромонах Тихон (Лютянський)

3. Черепаня Степан Степанович

Ніжинська

Єпископ Ніжинський і Прилуцький Іриней

1. Протоієрей Микола Григорович Котеленець, благочинний, настоятель Спасо-Преображенського собору м. Прилуки

2. Архімандрит Афанасій (Дяків Віталій Анатолійович), настоятель Свято-Василівського храму м. Ніжин, прес-секретар єпархії

3. Гмирянський Олександр Федорович

Миколаївська і Вознесенська

Архієпископ Миколаївський і Вознесенський Питирим

1. Протоієрей Петро Петрович Струкало, секретар єпархії, настоятель Свято-Миколаївського храму м. Миколаєва

2. Архімандрит Варнава (Гладун Василь Андрійович), намісник чоловічого монастиря св. рівноапп. Костянтина та Олени с. Костянтинівка Жовтневого району

3. Іноземцев Анатолій Серафимович, викладач Університету «Україна», парафіянин храму Святого Духа м. Миколаєва

Новокаховська і Бериславська

Єпископ Новокаховський і Бериславський Іоасаф

1. Протодиякон Іоанн Ганін, секретар Новокаховської єпархії

2. Ігумен Серафим (Кодубянський), настоятель храму Собору Пресвятої Богородиці с. Нововоскресенівка Нововоронцовського р-ну Херсонської обл.

3. Рожко Микола Петрович

Овруцька і Коростенська

Архієпископ Овруцький і Коростенський Віссаріон

1. Протоієрей Петро Петрович Яременко, настоятель храму в с. Жубровичі Олевського благочиння

2. Ігумен Даміан (Стельмах Дмитро Михайлович), духівник єпархії

3. Пригорницький Олександр Олександрович, старший іподиякон архієпископа Віссаріона

Одеська і Ізмаїльська

Митрополит Одеський і Ізмаїльський Агафангел

Єпископ Білгород-Дністровський Олексій, вікарій Одеської єпархії

1. Протоієрей Андрій Новіков, секретар єпархії, клірик Свято-Успенського кафедрального собору м. Одеси

2. Архімандрит Аркадій (Таранов), намісник Свято-Пантелеімонівського Одеського чоловічого монастиря

3. Марков Ігор Олегович, голова Парафіяльної ради Свято-Спиридонівського храму м. Одеси

Полтавська

Архієпископ Полтавський і Миргородський Пилип

1. Протоієрей Михайло Іванович Волощук, настоятель Свято-Серафимівської церкви м. Полтави

2. Архімандрит Філарет (Звєрєв Юрій Олегович), секретар єпархії

3. Мамон Василь Олександрович, завідувач господарства Полтавського єпархіального управління

Рівненська і Острозька

Архієпископ Рівненський і Острозький Варфоломій

1. Протоієрей Іоанн Солодчук, настоятель Свято-Воскресенського кафедрального собору м. Рівне

2. Ігуменя Михайла( Заєць), настоятелька Свято-Миколаївського Городоцького жіночого монастиря

3. Омельчук Ігор Петрович, референт Рівненського єпархіального управління

Сарненська і Поліська

Архієпископ Сарненський і Поліський Анатолій

1. Архімандрит Філіп (Жигулін)

2. Ігумен Іакинф (Дульський)

3. Касянчук Світлана Арсентіївна

Сєвєродонецька і Старобільська

Єпископ Сєвєродонецький і Старобільський Агапіт

1. Протоієрей Георгій Дубовик

2. Архімандрит Іоасаф (Штанько)

3. Кривошей Микола Васильович

Сімферопольська і Кримська

Митрополит Сімферопольський і Кримський Лазар

1. Протоієрей Сергій Халюта, благочинний Севастопольського округу

2. Ігумен Саватій (Мизников), ігумен Свято-Георгіївського чоловічого монастиря

3. Копаєнко Лариса Федорівна, старший редактор студії авторських програм ДТРК «Крим», депутат Верховної Ради АР Крим, автор і ведуча Православної телепередачі «Збережемо віру»

Сумська і Охтирська

Єпископ Сумський і Охтирський Євлогій

1. Протоієрей Володимир Равлюк, проректор Сумського пастирсько-богословського училища

2. Ігумен Симеон (Гагатик), намісник Свято-Троїцького Охтирського чоловічого монастиря

3. Ткачук Валідмір Іванович, співробітник Сумського єпархіального управління

Тернопільська і Кременецька

Архієпископ Тернопільський і Кременецький Сергій

1. Протоієрей Василь Вознюк

2. Архімандрит Нафанаїл (Крекота)

3. Колесник Ростислав Олександрович

Тульчинська

Архієпископ Тульчинський і Брацлавський Іонафан

1. Протодиякон Сергій Миколайович Градиленко, протодиякон Тульчинського кафедрального собору Різдва Христового

2. Ігумен Сергій (Аніцой Сергій Леонідович), секретар єпархії, настоятель Тульчинського кафедрального собору Різдва Христового

3. Малиновська Ольга Іванівна, регент Свято-Казанського храму м. Ладижин

Уманська і Звенигородська

Єпископ Уманський і Звенигородський Пантелеімон

1. Протоієрей Вадим Паєвський

2. Ігуменя Рафаїла (Горбань)

3. Крижанівський Володимир Вікторович

Харківська і Богодухівська

Митрополит Харківський і Богодухівський Никодим

Архієпископ Ізюмський Онуфрій, вікарій Харківської єпархії

1. Протоієрей Михайло Кіт

2. Ігумен Нестор (Петренко)

3. Базаринський Ігор Григорович

Херсонська і Таврійська

Архієпископ Херсонський і Таврійський Іоанн

1. Протоієрей Петро Коваль

2. Архімандрит Олексій (Федоров)

3. Горшков В’ячеслав Миколайович

Хмельницька

Митрополит Хмельницький і Старокостянтинівський Антоній

1. Архімандрит Пахомій ( Дідик Пахомій Дмитрович), настоятель Свято-Різдво-Богородичного Храму м. Хмельницький

2. Ігуменя Любов (Піхур Людмила Іванівна), настоятелька Свято-Преображенського жіночого монастиря с. Головченці Летичівського району

3. Козінчук Віталій Васильович, парафіянин Свято-Покровського кафедрального собору м. Хмельницький

Хустська

Архієпископ Хустський і Виноградівський Марк

1. Архімандрит Олексій (Бринчак Михайло Васильович), секретар єпархіального управління

2. Архімандрит Іов (Стець Володимир Васильович), настоятель Іоанно-Предтеченського чоловічого монастиря с. Бедевля

3. Мокрянин Іван Миколайович, парафіянин Свято-Успенського храму с. Синевир

Черкаська

Митрополит Черкаський і Канівський Софроній

1. Протоієрей Сергій Іванович Чумак, благочинний Черкаського району, клірик Свято-Михайлівського собору м. Черкаси

2. Ігуменя Матрона (Гребенович Олена Михайлівна), ігуменя Свято-Троїцького Матроненського жіночого монастиря

3. Гунько Олег Миколайович, староста Свято-Михайлівського собору м. Черкаси

Чернігівська і Новгород-Сіверська

Архієпископ Чернігівський і Новгород-Сіверський Амвросій

1. Протоієрей Іоанн Ярема

2. Архімандрит Роман (Расюк)

3. Роговий Юрій Анатолійович

Чернівецька і Буковинська

Митрополит Чернівецький і Буковинський Онуфрій

Єпископ Хотинський Мелетій, вікарій Чернівецької єпархії

1. Протоієрей Нестор Григорович Чаглей

2. Архімандрит Лонгін (Жар Михайло Васильович)

3. Сандуляк Іван Филимонович

Шепетівська і Славутська

Єпископ Шепетівський і Славутський Володимир

1. Протоієрей Михайло Васильович Мацола, настоятель Свято-Михайлівського кафедрального собору м. Шепетівка, духівник Різдва-Богородичного чоловічого монастиря с. Городище

2. Ігуменя Євфимія (Дмитрук Наталія Василівна), настоятелька жіночого монастиря святої праведної Анни м. Славута

3. Колбасов Василь Михайлович, парафіянин жіночого монастиря св. пр. Анни м. Славута

Білорусь

Мінська

Митрополит Мінський і Слуцький Філарет

1. Протоієрей Микола Миколайович Коржич, секретар Мінського єпархіального управління, клірик Свято-Духова кафедрального собору м. Мінська

2. Архімандрит Веніамін (Тупенко Віталій Іванович), благочинний Свято-Успенського Жировицького ставропігійного чоловічого монастиря

3. Шейкін Геннадій Миколайович, координатор представництва ЦНЦ «Православна енциклопедія» при Білоруському Екзархаті

Бобруйська

Єпископ Бобруйський і Бихівський Серафим

1. Протоієрей Миколай Павлович, настоятель Свято-Троїцького кафедрального собору м. Бихова, благочинний Бихівського округу

2. Ігуменя Раїса, настоятелька монастиря, що відроджується, на честь свв. Жен-Мироносиць

3. Банщиков Ігор Михайлович, парафіянин Свято-Георгіївського храму м. Бобруйська

Брестська

Єпископ Брестський і Кобринський Іоанн

1. Протоієрей Петро Порфирович Романович, секретар Брестського єпархіального управління

2. Ігуменя Олександра (Жарин Зінаїда Костянтинівна), настоятелька Свято-Різдво-Богородицького жіночого монастиря м. Бреста

3. Лопико Ігор Васильович, читець Свято-Симеонівського кафедрального собору м. Бреста

Вітебська

Архієпископ Вітебський і Оршанський Димитрій

Єпископ Друцький Петро, вікарій Вітебської єпархії

1. Протоієрей Михайло Іванович Мартинович, настоятель Свято-Успенського кафедрального собору м. Вітебська

2. Ієромонах Ніл ( Подобєд Володимир Вікторович), священнослужитель Свято-Троїцького Маркова чоловічого монастиря м. Вітебська

3. Раєвська Любов Олександрівна, прихожанка храму св. вмч. Георгія Побідоносця м Вітебська

Гомельська

Архієпископ Гомельський і Жлобинський Аристарх

Єпископ Речицький Леонід, вікарій Гомельської єпархії

1. Протоієрей Іоанн Васильович Лендел, настоятель Свято-Петро-Павлівського собору м. Гомеля, секретар єпархії

2. Ігуменя Віра (Афонькіна Ольга Яківна), настоятелька Свято-Тихвинського жіночого монастиря м. Гомеля

3. Лобжа Микола Олександрович, церковнослужитель Свято-Петро-Павлівського собору м. Гомеля

Гродненська

Єпископ Гродненський і Волковиський Артемій

1. Протоієрей Анатолій Миколайович Ненартович, секретар Гродненської єпархії, настоятель храму на честь Собору всіх білоруських святих у м. Гродно

2. Архімандрит Василь (Коржич Василь Павлович), настоятель Свято-Петропавлівського кафедрального собору м. Волковиськ, благочинний Волковиського округу

3. Кобилко Сергій Павлович, завідувач приймального відділення Волковиської ЦРЛ

Могильовська

Єпископ Могилевській і Мстиславський Софроній

1. Протоієрей Геннадій Іванович Пацевич, настоятель Трьохсвятительського кафедрального собору

2. Ієромонах Герман (Давиденко Олександр Климентійович), клірик Успенського храму м. Краснопілля

3. Ковганов Анатолій Михайлович, скарбник Хрестовоздвиженського храму

Новогрудська

Архієпископ Новогрудський і Лідський Гурій

1. Протоієрей Сергій Вікторович Шафорост, секретар Новогрудського єпархіального управління, благочинний церков Лідського округу, ключар Архістратиго-Михайлівського кафедрального собору м. Ліда Гродненської області

2. Ігуменя Гавриїла (Глухова Марія Миколаївна), настоятелька Свято-Різдва-Богородичного жіночого монастиря в м. Гродно

3. Кокош Ірина Володимирівна, старша сестра сестринства на честь св. апостола Іоанна Богослова м. Новогрудка

Пінська

Архієпископ Пінський і Лунінецький Стефан

1. Протоієрей Олександр Олександрович Дзичковський, благочинний церков Барановицького округу, настоятель Свято-Покровського собору м. Барановичі

2. Черниця Катерина (Романчук Наталія Миколаївна), настоятелька Пінського Свято-Варваринського жіночого монастиря

3. Золотухіна Марія Олександрівна, заст. голови парафіяльної ради храму святих Жен-Мироносиць м. Барановичі

Полоцька і Глубокська

Архієпископ Полоцький і Глубокський Феодосій

1. Протоієрей Георгій Володимирович Мелешко, настоятель храму Покрови Пресвятої Богородиці м. Докшиці Вітебської області

2. Ігуменя Євдокія (Лівшук Любов Петрівна), настоятелька Спасо-Євфросиніївського монастиря м. Полоцька

3. Трафімов Олександр Іванович, помічник керуючого по господарській частині Полоцької єпархії

Туровська і Мозирська

Єпископ Туровський і Мозирський Стефан

1. Протоієрей Геннадій Геннадійович Хаткевич, настоятель парафії храму св. вмц. Параскеви П’ятниці в м. Житковичі

2. Ієромонах Іоасаф (Ігнатьєв Олексій Олександрович), економ Свято-Різдво-Богородичного чоловічого монастиря

3. Алампієв Юрій Вікторович, референт-водій Турівського єпархіального управління

АВСТРІЯ

Віденська та Австрійська єпархія

Єпископ Віденський і Австрійський Іларіон

1. Протодиякон Віктор Шиловський, секретар єпархіального управління

2. Архімандрит Георгій (Вострель), клірик Віденського Свято-Миколаївського собору, настоятель парафії в ім’я свв. Новомучеників і сповідників Руських в м. Лінці

3. Краммер Йоганн, читець Віденського Свято-Миколаївського собору

АЗЕРБАЙДЖАН

Бакинська і Прикаспійська

Єпископ Бакинський і Прикаспійський Олександр

1. Протоієрей Микола Олександрович Стенечкін, благочинний православних парафій Махачкалінського округу РД, настоятель Свято-Успенського кафедрального собору м. Махачкали

2. Ігумен Серафим (Бідєєв Олег Сосланович), настоятель Михайло-Архангельського храму м. Баку

3. Алчієв Микола Юрійович, 1-й заступник голови Народних Зборів Республіки Дагестан, парафіянин Свято-Покровського храму м. Дербента

АРГЕНТИНА

Аргентинська та Південноамериканська

Митрополит Аргентинський і Південноамериканський Платон

1. Протоієрей Анатолій Іванович Топала, настоятель храму прп. Сергія Радонезького

2. Ігумен Павло (Хохлов Олександр Петрович), секретар митрополита

3. Митронов Ігор Миколайович, староста Благовіщенського собору м. Буенос-Айреса

БЕЛЬГІЯ

Брюссельско-Бельгійська

Архієпископ Брюссельсько-Бельгійський Симон

1. Протоієрей Антоній Євгенович Ільїн, настоятель кафедрального собору м. Брюсселя

2. Архімандрит Фома, настоятель монастиря на честь ікони Божої Матері «Всіх скорботних Радість» в м. Первейзе

3. Шаненко Аркадій Аркадійович, співочий приходу Різдва Христового в м. Антверпені, завідувач лабораторії фізики Антверпенського університету

ВЕЛИКОБРИТАНІЯ

Сурозька

Єпископ Сурозький Єлисей

Архієпископ Керченський Анатолій, вікарій Сурозької єпархії

1. Протоієрей Венедикт Рамсден, настоятель парафій у містах Труро і Тотнес

2. Черниця Феодосія (Персіанінова Ольга Володимирівна), старша сестра громади прпмц. Великої княгині Єлизавети

3. Бридж Григорій, секретар Сурозької єпархії

УГОРЩИНА

Будапештська та Угорська

1. 2. Черниця Агнія (Юхас)

3. Беркі Адам, адвокат, юрисконсульт єпархії

НІМЕЧЧИНА

Германська

Архієпископ Берлінський і Германський Феофан

Архієпископ Клинський Лонгін, вікарій Московської єпархії, представник Руської Православної Церкви в Німеччині

1. Протоієрей Борис Пилипович Устименко, благочинний Північного округу

2. Ігумен Данило (Ірбітс Андріс Імантович), і.о. намісника Свято-Георгіївського монастиря в Гетшендорфі

3. Вахрушкін Ігор Феліксович ? скарбник Свято-Воскресенського кафедрального собору м. Берліна

КАЗАХСТАН

Астанайська

Митрополит Астанайський і Алма-Атинський Мефодій

1. Протоієрей Андрій Анатолійович Литовка, секретар єпархіального управління

2. Архімандрит Серапіон (Дунай Ігор Саввович), настоятель Костянтино-Єленінського кафедрального собору м. Астани

3. Істелюєв Аскар Буланович, референт єпархіального управління

Уральська

Архієпископ Уральський і Гур’євський Антоній

1. Протоієрей Іоанн Миколайович Бізіян

2. Ігумен Дорофей (Дільманаєв Дмитро Миколайович)

3. Таргакова Світлана Василівна

Чимкентська

Архієпископ Чимкентський і Акмолинський Єлевферій

1. Протоієрей Василь Іванович Качанкін, настоятель храму Михайла Архангела м. Кокчетав

2. Ігумен Веніамін (Рудий Георгій Анатолійович), секретар Чимкентської єпархії

3. Сундетов Асан Шапхатович

ЛАТВІЯ

Латвійська Православна Церква

Митрополит Ризький і всієї Латвії Олександр

Єпископ Даугавпілський Олександр, вікарій Ризької єпархії

1. Ієромонах Іоанн (Січевський Володимир), настоятель Ризької Олександро-Невської церкви

2. Ігуменя Магдалина (Полин Марія), настоятелька Ризького Свято-Троїце-Сергієва жіночого монастиря

3. Мельник Василь Іванович, парафіянин кафедрального собору Різдва Христового

ЛИТВА

Віленська і Литовська

Митрополит Віленський і Литовський Хризостом

1. Протоієрей Василь Опанасович Новинський, настоятель Нікольського храму м. Вільнюса

2. Архімандрит Єрмоген (Валерій Іванович Климов), економ Віленського Свято-Духова монастиря

3. Попов Олександр Павлович, підприємець, ктитор Іверського храму м. Паланга

МОЛДОВА

Кишинівська

Митрополит Кишинівський і всієї Молдавії Володимир

Єпископ Хинковський Петро, вікарій Кишинівської єпархії

1. Протоієрей Вадим Миколайович Кейбаш, секретар митрополії

2. Архімандрит Силуан (Шалару Марін Дмитрович), голова єпархіального відділу «Монастирі і чернече життя»

3. Бодян Федір Порфирович

Бельцька

Єпископ Бельцький і Фелештський Маркелл

1. Протоієрей Петро Чунчук, секретар єпархіального управління

2. Протоієрей Іоанн Вулпе, духівник монастирів Бельцького єпархіального управління

3. Суручану Георгій Григорович

Єдинецька і Бричанська

1. Ієрей Адріан Іванович Котеля, секретар єпархії, клірик Свято-Василівського кафедрального собору м. Єдинець

2. Ігумен Патрокл (Поромбак Анатолій Васильович), духівник Свято-Троїцького жіночого монастиря с. Рудь Сорокського району

3. Блинду Сергій Іванович, співробітник єпархіального управління

Кагульська і Комратська

Єпископ Кагульський і Комратський Анатолій

1. Ієрей Феодор Миколайович Рошка, особистий секретар єпископа Анатолія

2. Ігумен Діодор (Муржі Петро Іванович), клірик Свято-Димитріївського жіночого монастиря м. Чадир-Лунга, Гагаузія

3. Черней Михайло Іванович, генеральний директор АТ «Молделектромонтаж», декан економічного факультету молдавського державного університету

Тираспольська і Дубоссарська

Архієпископ Тираспольський і Дубоссарський Юстиніан

1. Протоієрей Віталій Володимирович Коваль, благочинний Дубоссарського округу

2. Ієромонах Никодим (Балясников Андрій Іванович), секретар Тираспольської єпархії

3. Смирнов Олег Ігорович, депутат Верховної Ради ПМР, голова ради акціонерів АКБ «Газпромбанк» (ЗАТ), голова Патріотичної партії Придністров’я

Унгенська

1. Протоієрей В’ячеслав Порфирович Шпак, секретар єпархії

2. Ігумен Іоанн (Мошнегуцу Іван Вікторович), намісник Свято-Успенського Гербовецького монастиря

3. Роговський Думітру

НІДЕРЛАНДИ

Гаазька і Нідерландська

1. Протоієрей Григорій Павлович Красноцвєтов, настоятель храму в ім’я св. блгв. кн. Олександра Невського в м. Роттердамі, секретар Гаазько-Нідерландської єпархії

2. Архімандрит Никон (Якимів Микола Андрійович), настоятель храму в ім’я св. рівноап. Марії Магдалини в м. Гаазі

3. Фоогд Олена Олексіївна, регент Свято-Нікольського храму в м. Амстердамі

УЗБЕКИСТАН, КИРГИЗСТАН, ТАДЖИКИСТАН

Ташкентська і Середньоазіатська

Митрополит Ташкентський і Середньоазіатський Володимир

1. Протодиякон Олег Володимирович Добригін, клірик Успенського кафедрального собору м. Ташкента

2. Ієромонах Нектарій (Блінов Анатолій Дмитрович), насельник Свято-Троїце-Георгіївського чоловічого монастиря м.Чирчика, тим. в. о. настоятеля храму прав. Іова багатостраждального м. Ургенча

3. Дорофєєв Роман Вікторович, проректор Ташкентської духовної семінарії

ФРАНЦІЯ

Корсунська

Архієпископ Корсунський Інокентій

1. Ігумен Нестор (Сиротенко Євген Юрійович), настоятель храму Трьох Святителів у Парижі

2. Ієромонах Олександр (Синяков Дмитро Гнатович), секретар Корсунської єпархії, ректор руської семінарії в Парижі

3. Анісімова Катерина Володимирівна, член Церковної Ради Воскресенської парафії в Цюріху, Швецарія

ЕСТОНІЯ

Естонська Православна Церква

Митрополит Таллінський і всієї Естонії Корнилій

1. Протоієрей Микола Головастиков, настоятель храму вмц. Катерини м. Пярну

2. Ієромонах Костянтин (Новгородцев Сергій), настоятель Нікольського храму сел. Яама

3. Мянник Сергій, член Синоду ЕПЦ МП

ЯПОНІЯ

Токійська

Митрополит Токійський і всієї Японії Данило

1. Священик Димитрій Танака, священнослужитель кафедрального Воскресенського собору (Микола-до) в Токіо, помічник адміністратора зовнішніх церковних зв’язків Митрополичої ради

2. Ієромонах Герасим (Шевцов), настоятель чернечої громади при кафедральному соборі в Токіо

3. Миколай Оджима, голова Парафіяльної ради кафедрального Воскресенського собору в Токіо, член адміністративного управління Митрополичої ради

Сендайська

Єпископ Сендайський Серафим

1. Ієрей Климент Кодама, настоятель Благовіщенського собору Сендая, секретар Сендайської єпархії

2. Микола Ямада, голова Парафіяльної ради кафедрального Благовіщенського собору в Сендаї

Кіотосська

1. Ієрей Іоанн Оно, настоятель Благовіщенського кафедрального собору в Кіото

2. Михайло Сато, член фінансової комісії Кіотоської єпархії

РПЦЗ

Східно-Американська

Митрополит Східно-Американський і Нью-Йоркський Іларіон

Єпископ Мейфільдський Георгій, вікарій Східно-Американської єпархії

Єпископ Манхеттенський Ієронім, вікарій Східно-Американської єпархії

Єпископ Ірійський Данило, вікарій голови Архієрейського Синоду РПЦЗ з опікування одновірців

Єпископ Амвросій (Кантакузен)

1. Протоієрей Олексій Петрович Охотін, настоятель Благовіщенського храму в Нью-Йорку

2. Архімандрит Лука (Мур’янка), настоятель Свято-Троїцького монастиря в Джорданвіллі

3. Слободський Олексій Серафимович, парафіянин Свято-Серафимівського храму в Сі-Кліф, Нью-Йорк

Середньо-Американська

Архієпископ Чиказький і Середньо-Американський Аліпій

Єпископ Клівлендський Петро, керуючий Чиказькою і Середньо-Американською єпархією

1. Протоієрей Андрій Папков, ключар Покровського собору м. Чикаго

2. Архімандрит Іоанн (Маграм Віктор Арсенійович), настоятель Воскресенського монастиря

3. Уртьєв Андрій Павлович, скарбник єпархії

Західно-Американська

Архієпископ Сан-Франціський і Західно Американський Кирил

Єпископ Сіетлійський Феодосій, вікарій Західно-Американської єпархії

1. Протоієрей Олександр Лебедєв, настоятель Преображенського собору

2. Каракозов Петро Олександрович, парафіянин кафедрального собору м. Сан-Франциско

Канадська

Єпископ Монреальський І Канадський Гавриїл

1. Милославський Юрій Георгійович, керуючий справами канцелярії єпархії

Германська

Архієпископ Берлінський і Германський Марк

Єпископ Штуттгартський Агапіт, вікарій Германської єпархії

1. Протоієрей Миколай Артемов

2. Ігумен Євфимій (Логвинов)

3. Горачек Михайло

Великобританська

1. Ієрей Петро Болк

2. Макнаган Віра Олександрівна

Західно-Європейська

Єпископ Женевський і Західно-Європейський Михаїл

1. Протоієрей Павло Миколайович Цвєтков, ключар Хрестовоздвиженського собору в Женеві

2. Ле Каро Бернард Петрович, член Єпархіальної ради і член робочої групи для розгляду питання про шанування новомучеників, прославлених Руською Зарубіжною Церквою

Південно-Американська

Єпископ Каракаський Іоанн, керуючий парафіями Руської Зарубіжної Церкви в Південній Америці

1. Протоієрей Володимир Миколайович Скалон, настоятель Воскресенського кафедрального собору в м. Буенос-Аейрс

2. Андрушкевич Ігор Миколайович, парафіянин Воскресенського кафедрального собору в м. Буенос-Аейрс

Австралійсько-Ново-Зеландська

1. Протоієрей Михайло Протопопов, настоятель Успенського храму в м. Данденонг, благочинний штату Вікторія

2. Ігуменя Анна( Карипова Марія), настоятелька Введенського жіночого скиту в Bungarby

3. Протодиякон Олександр Котляров, протодиякон Петро-Павловського кафедрального собору в м. Сідней

Китайська Автономна Православна Церква

1. Протоієрей Олексій Володимирович Киселевич, настоятель православної громади свт. Миколая в Шанхаї

2. Папій Фу Сілян, читець-вівтарник православної громади свт. Миколая в Шанхаї

Делегати від Патріарших парафій

Патріарші парафії в Канаді

Єпископ Каширський Іов, вікарій Московської єпархії, керуючий Патріаршими парафіями в Канаді

1. Протоієрей Север Димитрій Федорович, настоятель Свято-Покровської парафії в м. Оттаві

2. Пижова Тетяна Михайлівна, скарбник Свято-Покровської парафії в м. Оттаві

Патріарші парафії в США

Єпископ Зарайський Меркурій, вікарій Московської єпархії, керуючий Патріаршими парафіями в США

1. Протоієрей Олександр Олександрович Абрамов, секретар представництва Московського Патріархату в США, Свято-Миколаївський Патріарший собор м. Нью-Йорка

2. Андрєєв Андрій Феліксович, парафіянин Свято-Миколаївського Патріаршого собору м. Нью-Йорка

Патріарші парафії в Скандинавських країнах

1. Протоієрей Віктор Лютик, представник РПЦ у Фінляндії, настоятель Покровського храму м. Гельсінкі

2. Ніконова Юлія Олександрівна, регент-псаломщик Сергіївського приходу м. Стокгольма

Патріарші парафії в Італії

1. Ігумен Філіп (Васильцев Андрій Всеволодович), клірик парафії св. великомучениці Катерини в м. Римі

2. Гусєва Наталія Костянтинівна, староста парафії Різдва Пресвятої Богородиці в м. Пескара

Патріарші парафії в Туркменії

Єпископ Бронницький Феофілакт, вікарій Московської єпархії, керуючий парафіями Патріаршого благочиння в Республіці Туркменістан

1. Ієрей Олександр Миколайович Варламов, настоятель Михайло-Архангельського храму м. Туркменбаші

2. Аширов Герман Дурдимухамедович, офіційний представник авіакомпаній Росії в Туркменістані

Помісний Собор РПЦ

Помісний Собор Російської Православної Церкви 2009 р
Помісного Собору Руської Православної Церкви 2009 р.
Помісного Собору Руської Православної Церкви 2009 р.
Місцеблюстителя Патріаршого Престолу митрополита Смоленського і Калінінградського Кирила на Помісному Соборі Руської Православної Церкви (Москва, 27-29 січня 2009 року)
Помісним Собором Предстоятеля Руської Православної Церкви - Святішого Патріарха Московського і всієї Русі (Москва, 27-29 січня 2009 року)
Руської Православної Церкви (27-28 січня 2009 року) «Про життя і працю Руської Православної Церкви»
Руської Православної Церкви (Москва, 27-28 січня 2009 року) «Про Статут Руської Православної Церкви»
Предстоятелів Помісних і автономних Православних Церков Високопреосвященнішому митрополиту Кирилу, обраному і нареченому Патріархом Московським і всієї Русі
лідерів інославних християнських церков і громад обраному на Московський Патріарший Престол митрополиту Кирилу
улюбленим у Господі пастирям, чесним ченцям і черницям і всім вірним чадам Руської Православної Церкви

Архів матеріалів:

« Серпень 2020 »
ПнВтСрЧтПтСбВс
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Яндекс.Метрика

© 2010-2020 Протоієрей Ростислав Ярема. Всі права збережені. При копіюванні інформації посилання на сайт Патріарх всієї Русі - обов'язкова.
Перейти на мобильную версию