ГОЛОВНА   Новини   ПРО ПРОЕКТ   РЕДАКЦIЯ   КОНТАКТИ  
Почтовая форма

Ссылки:

Официальный сайт Русской Православной Церкви / Патриархия.ru

Наши банеры:

Предстоятелi

Відновлення патріаршества

IV період

n/n Патріархи Московські
1. Свт. Тихон (Белавін), 1917-1925
*/*Св. мч. Петро (Полянський), 1925-1937 — місцеблюститель Патріаршого престолу, митр. Крутицький
2. Сергій (Старогородський), 1943-1944 — з грудня 1925 р. до жовтня 1937 р. - Заступник Патріаршого Місцеблюстителя митр. Петра (Полянського); з жовтня 1937 р. - Патріарший Місцеблюститель, через смерть митр. Петра; 8 вересня 1943 р. обраний патріархом
3. Алексій І (Симанський), 1945-1970 — з 15 травня 1944 р. Патріарший Місцеблюститель; 2 лютого 1945 р. обраний патріархом
4. Пимен (Ізвєков), 1971-1990 — з 18 квітня 1970 р. Патріарший Місцеблюститель; 2 червня 1971 р. обраний патріархом
*/*Філарет (Денисенко), 3 травня 1990 р. - 7 червня 1990 р. Патріарший Місцеблюститель, митр. Київський і Галицький, екзарх України
5.Алексій ІІ (Рідігер), 1990-2008 р. 7 червня 1990 року обраний патріархом
6. Кирил (Гудняєв), 2009 — с 6 грудня 2008 р. Патріарший Місцеблюститель; 27 січня 2009 р. обраний Патріархом; 1 лютого 2009 р. інтронізація Патріарха Кирила

Предстоятелi

Київський

Володимирсько-Московський

Польський

Київська митрополія в Російській державі

Київська митрополія під час радянської влади 1917-1991

Предстоятелі Української Православної Церкви з 1991 року

Патріархи Московські і всієї Русі, ІІ-й період

Архів матеріалів:

« Вересень 2020 »
ПнВтСрЧтПтСбВс
123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930
Яндекс.Метрика

© 2010-2020 Протоієрей Ростислав Ярема. Всі права збережені. При копіюванні інформації посилання на сайт Патріарх всієї Русі - обов'язкова.
Перейти на мобильную версию