ГОЛОВНА   Новини   ПРО ПРОЕКТ   РЕДАКЦIЯ   КОНТАКТИ  
Почтовая форма

Ссылки:

Официальный сайт Русской Православной Церкви / Патриархия.ru

Наши банеры:

Архієреї на спочинку Руської Православної Церкви

Анатолій, архієпископ (Кузнецов Євген Власович)

Дата народження: 28 травня 1930 р.

Дата хіротонії: 3 вересня 1972 р.

Дата постригу: 11 жовтня 1960 р.

День ангела: 6 травня

Країна: Англія

Біографія:

Народився 28 травня 1930 р. у м. Іркутську.

З 1947 р. псаломщик в храмах Іркутської єпархії, з 1949 р. іподиякон єпископа Іркутського Палладія (Шерстеннікова).

У 1949-1956 р. навчався в МДС. 31 жовтня 1954 року  висвячений на диякона, 1 липня 1956 р. – у ієрея. У 1960 р. закінчив МДА з вченим ступенем кандидата богослов’я, був залишений при МДА професорським стипендіатом.

11 жовтня 1960 р. пострижений у чернецтво, в 1963 р. возведений у сан ігумена, у 1968 р.- у сан архімандрита.

З 1960 р. викладав Святе Письмо в МДС, з 1967 р. – в МДА. Брав участь у роботі Біблійної комісії Видавничого відділу Московської Патріархії.

3 вересня 1972 року хіротонізований на єпископа Віленського і Литовського.

З 3 вересня 1974 року єпископ Звенигородський, представник Патріарха Московського при Патріархові Антіохійському і всього Сходу.

З 16 листопада 1979 р. єпископ Уфимський і Стерлітамакський.

20 липня 1990 року призначений єпископом Керченським, вікарієм Сурозької єпархії.

25 лютого 1993 року возведений у сан архієпископа.

З 27 грудня 2001 по 17 липня 2002 р. перебував на покої.

Священний Синод на засіданні 27 грудня 2001 р. почислив на спокій за станом здоров’я і благословив продовжити будівництво російського православного храму в м. Манчестері і пастирськи опікувати цей прихід.

Священний Синод на засіданні 17 липня 2002 р. благословив продовжити служіння в Сурозькій єпархії на посаді вікарія з титулом «Керченський» і призначив настоятелем ставропігійного приходу в м Манчестері, Великобританія.

Рішенням Священного Синоду від 4 травня 2017 року (журнал № 45) почислений на спокій за станом здоров’я. Місцем перебування Синод визначив Саввін-Сторожевський ставропігійний чоловічий монастир.

Освіта:

1956 р. – Московська духовна семінарія.

1960 р. – Московська духовна академія (кандидат богослов’я).

Нагороди:

Церковні:

* 1964- Орден св. рівноап. кн. Володимира III ступеня;

* 1980 р. – орден прп. Сергія Радонезького II ступеня;

* 1980 р. – орден св. рівноап. кн. Володимира II ступеня;

* 1990 р. – орден св. блгв. кн. Данила Московського II ступеня;

* 2000 р. – орден свт. Інокентія, митр.Московського і Коломенського, III ступеня;

* 2004 р. – орден свт. Інокентія, митр. Московського і Коломенського, II ступеня;

* 2006 р. – орден прп. Серафима Саровського II ступеня;

* 2012 р. – орден прп. Сергія Радонезького I ст.;

*   2015 р. – орден свт. Інокентія Московського I ст .;

* Нагороди Помісних Православних Церков.

Єпископат РПЦ

Правлячі архієреї

Антоній

єпископ Ахтубинський і Єнотаєвський ( Азізов Ігор Шамсуллаєвіч)

Антоній

архієпископ Уральський і Актюбинський (Москаленко Володимир Іванович)

Андрій

єпископ Россошанський та Острогожський (Тарасов Андрій Сергійович)

Анатолій

єпископ Костанайський і Рудненський (Аксьонов Володимир Олександрович)

Амфілохій

єпископ Усть-Каменогорський і Семипалатинський (Бондаренко Андрій Анатолійович)

Олексій

митрополит Тульський і Єфремівський (Кутепов Андрій Миколайович)

Олексій

єпископ Сєровський і Краснотурінський (Орлов Володимир Павлович)

Олексій

єпископ Саянський і Нижнєудінський ( Муляр Олександр Петрович)

Олексій

єпископ Галицький і Макарьєвський (Єлісєєв Олександр Омелянович)

Олексій

єпископ Бузулукський і Сорочинський (Антипов Леонід Петрович)
Вiкарнi архієреї

Амвросій

архімандрит (Федукович Артур Степанович)

Амвросій

єпископ Богородський, вікарій Патріаршого екзарха Західної Європи (Мунтяну Віталій Петрович)

Амвросій

архієпископ Петергофський, вікарій Санкт-Петербурзької єпархії (Єрмаков Віталій Анатолійович)

Олексій

єпископ Сонячногорський, вікарій Святішого Патріарха Московського і всієї Русі (Полікарпов Анатолій Степанович)

Олексій

єпископ Кафський, вікарій Корсунської єпархії (Заночкін Олексій Вікторович)
Архієреї на спочинку

Анатолій

архієпископ (Кузнецов Євген Власович)

Анастасій

митрополит (Меткин Олександр Михайлович)
Покiйнi архієреї

Амвросій

єпископ (Кантакузен Петро Петрович)

Амвросій

архієпископ (Щуров Анатолій Павлович)

Аліпій

архієпископ (Гаманович Микола Михайлович)

Олексій

архієпископ (Фролов Анатолій Степанович)

Олексій І

Патріарх Московський і всієї Русі (Симанський Сергій Володимирович)

Олексій ІІ

Патріарх Московський і всієї Русі (Рідігер Олексій Михайлович)

Архів матеріалів:

« Вересень 2020 »
ПнВтСрЧтПтСбВс
123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930
Яндекс.Метрика

© 2010-2020 Протоієрей Ростислав Ярема. Всі права збережені. При копіюванні інформації посилання на сайт Патріарх всієї Русі - обов'язкова.
Перейти на мобильную версию