ГОЛОВНА   Новини   ПРО ПРОЕКТ   РЕДАКЦIЯ   КОНТАКТИ  
Почтовая форма

Ссылки:

Официальный сайт Русской Православной Церкви / Патриархия.ru

Наши банеры:

Послушать молитвы

Правлячі архієреї Руської Православної Церкви

Анатолій, єпископ Костанайський і Рудненський (Аксьонов Володимир Олександрович)

Дата народження: 22 листопада 1958р.

Дата хіротонії: 15 лютого 1998р.

Дата постригу: 16 червня 1987р.

Країна: Казахстан

Біографія:

Народився 22 листопада 1958 р. в м. Переславль-Заліському Ярославської обл.  У 1974-1978 р. навчався в Переславському технікумі хімічної промисловості, працював водієм.

У 1981 р. вступив до Москоської духовної семінарії, в 1985 р. – до Московської духовної академії, яку закінчив у 1989 р. зі ступенем кандидата богослов’я.

З серпня 1989 р. викладач МДАіС, професорський стипендіат 1989/90 навчального року.

З вересня 1990 по квітень 1994 р. виконував послух старшого помічника інспектора МДАіС, з листопада 1990 р. заступник ректора з адміністративно господарської роботи.

16 червня 1987 р. прийняв чернечий постриг, 28 червня висвячений у сан ієродиякона, 18 липня – у ієромонаха, 10 квітня 1990 р. возведений у сан ігумена.

22 січня 1994 р. призначений намісником Нікітського і Данилового монастирів в Переславль-Заліському і будівельником Переславль-Заліського Нікольського жіночого монастиря.  7 квітня 1995 р. возведений у сан архімандрита.

15 лютого 1998 р.  був хіротонізований на єпископа Переславль-Заліського, вікарія Ярославської єпархії.  З березня по грудень 1998 р. був ректором Ярославського духовного училища.

28 грудня 1998 р. переведений на Магаданську кафедру.

З 8 жовтня 2000 р. єпископ Ялуторівський, вікарій Тобольської єпархії.

17 липня 2001 р. почислений на покій.

Рішенням Священного Синоду від 6 жовтня 2010 року (журнал № 96) призначений Преосвященним Костанайським і Петропавлівським.

25 березня 2011 р. Синодом Митрополичого округу Російської Православної Церкви в Республіці Казахстан призначений головою Господарського управління Митрополичого округу.

З 5 жовтня 2011 р. — Костанайський і Рудненський.

Освіта:

1985 р. – Московська духовна семінарія.

1989 р. – Московська духовна академія (кандидат богослов’я).

Єпархія: Костанайська єпархія (Правлячий архієрей)

Нагороди:

2013 р. – орден свт. Інокентія Московського III ст.;

2013 р. – орден «За заслуги перед Православною Церквою Казахстану»;

2018 р. – орден свщмч. Пимена Верненського (Митрополичий округ в Казахстані);

2018 р. – орден прп. Серафима Саровського III ст .;медаль прп.  Сергія Радонезького I ступеня.

E-mail:
Web-сайт:
http://keparhia.kz

Єпископат РПЦ

Правлячі архієреї

Антоній

єпископ Ахтубинський і Єнотаєвський ( Азізов Ігор Шамсуллаєвіч)

Антоній

архієпископ Уральський і Актюбинський (Москаленко Володимир Іванович)

Андрій

єпископ Россошанський та Острогожський (Тарасов Андрій Сергійович)

Анатолій

єпископ Костанайський і Рудненський (Аксьонов Володимир Олександрович)

Амфілохій

єпископ Усть-Каменогорський і Семипалатинський (Бондаренко Андрій Анатолійович)

Олексій

митрополит Тульський і Єфремівський (Кутепов Андрій Миколайович)

Олексій

єпископ Сєровський і Краснотурінський (Орлов Володимир Павлович)

Олексій

єпископ Саянський і Нижнєудінський ( Муляр Олександр Петрович)

Олексій

єпископ Галицький і Макарьєвський (Єлісєєв Олександр Омелянович)

Олексій

єпископ Бузулукський і Сорочинський (Антипов Леонід Петрович)
Вiкарнi архієреї

Амвросій

архімандрит (Федукович Артур Степанович)

Амвросій

єпископ Богородський, вікарій Патріаршого екзарха Західної Європи (Мунтяну Віталій Петрович)

Амвросій

архієпископ Петергофський, вікарій Санкт-Петербурзької єпархії (Єрмаков Віталій Анатолійович)

Олексій

єпископ Сонячногорський, вікарій Святішого Патріарха Московського і всієї Русі (Полікарпов Анатолій Степанович)

Олексій

єпископ Кафський, вікарій Корсунської єпархії (Заночкін Олексій Вікторович)
Архієреї на спочинку

Анатолій

архієпископ (Кузнецов Євген Власович)

Анастасій

митрополит (Меткин Олександр Михайлович)
Покiйнi архієреї

Амвросій

єпископ (Кантакузен Петро Петрович)

Амвросій

архієпископ (Щуров Анатолій Павлович)

Аліпій

архієпископ (Гаманович Микола Михайлович)

Олексій

архієпископ (Фролов Анатолій Степанович)

Олексій І

Патріарх Московський і всієї Русі (Симанський Сергій Володимирович)

Олексій ІІ

Патріарх Московський і всієї Русі (Рідігер Олексій Михайлович)

Архів матеріалів:

« Жовтень 2020 »
ПнВтСрЧтПтСбВс
1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Яндекс.Метрика

© 2010-2020 Протоієрей Ростислав Ярема. Всі права збережені. При копіюванні інформації посилання на сайт Патріарх всієї Русі - обов'язкова.
Перейти на мобильную версию